QR kodas

Lipdukų klijavimo instrukcija

Lipduko klijavimo instrukcija

Rėmo vietą, ant kurios klijuosite lipduką, gerai nuvalykite. Prieš klijuodami numatykite lipdukui tinkamiausią vietą ir klijuokite atsargiai, nes nuplėšiant lipdukas susigadina ir jo perklijuoti nėra galimybės. Didįjį lipduką tvirtinkite visiems gerai matomoje vietoje, taip kad QR kodas kuo mažiau susilenktų. Stenkitės tvirtinti ant plačių rėmo vamzdžio dalių, nes nuo to priklauso QR kodo nuskaitymo kokybė. Mažuosius lipdukus tvirtinkite tose vietose, kur nėra lengva pastebėti, pvz.: šalia rėmo numerio
po miniklio velenu, ant rėmo vamzdžių iš apačios. Stenkitės, kad lipduko QR kodas būtų plokščias ir neišsikreiptų vaizdas.

QR kodo nuskaitymas

Turi išmanųjį telefoną? Parsisiųsk QR kodo skaitymo programėlę ir patikrink dviratį su registracijos lipduku.

Pasirinkite savo išmaniojo telefono tipą:

 • iTunesiPhone
   
 • Windows PhoneWindows Phone
   
 • BlackBerryBlackBerry
   
 • NokiaSymbian
   
 • Google playAndroid

Nuskaitymas

Kai parsisiųsite programėlę į savo telefoną, įjunkite ją ir telefoną nukreipkite į registracijos lipduko kodą, taip kad jis visas tilptų atvaizduojamas ekrane. Telefonui aptikus kodą, jis jus automatiškai nukreips į dviračių registro svetainę ir ten jūs galėsite matyti ar dviratis registruotas, ar registruotas kaip vogtas. Jeigu dviratis vogtas, paprasčiausiai paspauskite ant nuorodos "Suteikti naudingos informacijos" ir informuokite savininką apie aptiktą dviratį.

Prieš pirkdami dėvėtą ar iš nepatikimų šaltinių dviratį

Paieškokite, ar ant dviračio nėra registracijos lipduko su QR kodu. Jeigu yra, nuskaitykite jį savo telefonu ir patikrinkite jo statusą.

SVARBU! Nepasikliaukite vien tik lipduko nuskaitymu, būtinai pasitikrinkite dviračio statusą įvesdami dviračio rėmo numerį į dviračių paiešką svetainėje: http://www.dviraciuregistras.lt/paieska.